فروش ویژه!

افزونه وردپرسی چارت فرم

(دیدگاه 1 کاربر)

تومان۹۳۰,۰۰۰

چارت فرم محصولی دیگر از تیم سئو آکادمی ( ساخت ایران)

 نمایش نموداری اطلاعات وارد شده کاربران در فرم ها

قابلیت فیلتر و مقایسه فیلد های تکی و گروهی یک فرم با نمایش نموداری

hamramarket-plugin پشتیبانی در همراه مارکت برای ایجاد محاوره با کاربر در فرم ها

توضیحات

chart-form-seoakademyplugin  افزونه وردپرسی چارت فرم ((پلاگین گرویتی چارت))

پلاگین چارت فرم  یک افزونه قدرتمند برای پلاگین معروف فرم گرویتی با توانایی ایجاد انواع چارت ها و نمودار تحلیلی برای داده های کاربران از هر نوع فرمی که شما با این پلاگین معروف و محبوب ایجاد کرده باشید

پلاگین فرم گرویتی یکی از معروف ترین و شاید محبوب ترین پلاگین های ایجاد انواع فرم در وردپرس محسوب می شود و تعداد زیادی از دارندگان سایت های فروشگاهی و شرکتی برای ثبت درخواست ها و دریافت اطلاعات و … از این پلاگین بسیار معروف و قابل توسعه استفاده می کنند .

 

اما پلاگین جانبی و یا ادون و یا افزونه چارت فرم چه کاری برای شما انجام می دهد :

تمام فرم ها در سایت ها عموما برای هدف کسب اطلاعات از کاربران و ایجاد استراتژی ها و تصمیمات نهایی برای مدیران طراحی می شود اما مشکل در نمایش اطلاعات بصورت بصری همه فهم و مقایسه دیتا با هم پیش می آید , شما برای گزارش دهی نیاز به نمایش اطلاعات و داده های جمع آوری شده بصورت قابل فهم و بصری مثل نمودار های گرافیکی دارید.

 

  از آنجایی که این فرم ها می توانند طیف گسترده ای از اطلاعات را دریافت می کنند دراین صورت بسیار مهم می شود که بتوان کل فیلد های فرم  و یا حتی بصورت مجزا هر فیلد وارد شده توسط کاربر را بصورت نموداری و بصری با هم مقایسه برای گزارش دهی و اتخاذ تصمیمات به مدیر یا مدیران کسب و کار ارائه نمود.

 

فرم ها می توانند طیف گسترده ای از داده ها را از کاربر بگیرند , در زیر تعدادی از این مدل فرم ها را که برای شرکت ها و کسب و کار های خصوصی استفاده کرده ایم معرفی می کنیم 

 

فرم  استخدام , فرم فید بک محصولات , فرم با طراحی مسابقات آنلاین , فرم های درخواست نمایندگی , فرم CRM ( آنلاین و حضوری ) و …

 

در تمام این فرم ها کاربران فیلد های گوناگونی درج خواهند کرد و در مقایسه فیلد ها با یکدیگر می توانید الگو های زیادی را در کسب و کار خود بیابید . در یک مثال شرکت ما برای یک هایپر کالای لوازم خانگی سیستم CRM برای ورودی های هر شعبه درست کرد و در طی حضور مشتری در مکان فروشگاه ضمن درج تدریجی اطلاعات در انتها یک پیامک با زمانبندی حساب شده مبنی بر خوشامد گویی به مشتری ارسال می شد . در آخر هر ماه اطلاعاتی از نظیر چنل های آشنایی با کسب و کار , میزان درخواست های اقساط و نقدی , مقایسه قیمتی یک کالا با هایپر کالا های مشابه و رقیب و بساری از اطلاعات دیگر .

 

قابلیت های گرویتی چارت :

امکانات چارت فرم  سازگاری کامل با گرویتی فرم

امکانات چارت فرم قابلیت انتخاب بی نهایت فرم برای تحلیل داده ها

امکانات چارت فرم  نمایش نموداری کل فرم و هر فیلد بصورت جداگانه

امکانات چارت فرم  امکان ایجاد فیلتر روی هر فیلد و نمایش نمودار بصورت مجزا

امکانات چارت فرم  امکان مقایسه هر فیلد برای تمام کاربران ثبت شده

امکانات چارت فرم امکان مقایسه یک گروه فیلد با گروه دیگر ( این قابلیت باعث گزارشگیری های دقیق و مقایسه ای برای فرم ها می شود)

پلاگین چارت فرم

امکانات چارت فرم  دارای داشبورد اختصاصی نمایش نمودار ها با تعداد و درصد هر فیلد

امکانات چارت فرم نمایش دو نمودار دایره ای و میله ای با تعداد واقعی و درصد کل همزمان در هر محاسبه

امکانات چارت فرم قابلیت حذف یک یا چند داده در نمودار با کلیک بروی هر رنگ و محاسبه مجدد نمودار بدون لود دوباره صفحه (نمودار داینامیک)

 

 

امکانات چارت فرم  قابلیت کار با فایل های اکسل و گزارش گیری نموداری از فایل مربوطه

امکانات چارت فرم قابلیت اجرای افزونه چارت فروم در فرانت اند بدون دسترسی به پشت سایت

امکانات چارت فرم استفاد از شورت کد برای اجرای افزونه چارت فرم و استفاده در برگه های دلخواه

امکانات چارت فرم قابلیت دریافت فایل خروجی به فرمت PDF

chartform-pdf

امکانات چارت فرم  قابلیت اتصال به همراه مارکت و استفاده از سه ابزار مارکتینگ این پلاگین برای محاوره با کاربر و ایجاد استراتژی های مارکتینگ

 

پلاگین وردپرس چارت فرم1

 

ویدئو معرفی اجمالی افزونه وردپرس چارت ساز (فرم گرویتی)

1 دیدگاه برای افزونه وردپرسی چارت فرم

  1. امین اسماعیل زاده

    درود.
    افزونه چارت فرم می توانید داده های مهم وارد شده بوسیله کاربران در انواع فرم های طراحی شده در سایت شما بدست آمده بصورت نموداری و کاملا بصری مشاهده و با جزئیات هر فیلد مقایسه کنید.
    با اتصال افزونه چارت فرم به پلاگین اتومیشن مارکتینگ همراه مارکت می توانید انواع سیستم های CRM تحت وردپرس با استراتژی کسب و کار خود طراحی کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *